• +420608161930
  • PatrikMarafko@Showmagazine.cz

Monthly Archives:Listopad 2015

DSC_6896

Vzlet Velkopodnikatelů 3.11.2015

„Každý z nás je průměrem několika lidí, se kterými se nejčastěji potkáváme – až Ti dojde, jak je tohle zásadní a životně důležitá informace, začneš se sám sebe bát.“

… přesně takhle jsme uvedli první ze série inspirativních networkingových akcí, které proběhla 3. 11. 2015 v centru Prahy v Restaurantu & Legendary Baru Postel v Rámově 5.
CO BYLO CÍLEM?

Vytvořit komunitu velkopodnikatelů, dlouhodobě se v tomto prostředí potkávat, inspirovat se a pomáhat si plnit sny navzájem. Vše ve stylu „zábavná dřina“. Ta cesta Tě prostě musí bavit, ale musíš se zároveň smířit s tím, že bez vytrvalosti, důslednosti a píle člověk ničeho nedocílí..

KDO BĚHEM VEČERA PŘEDSTAVIL SVÉ MYŠLENKY?

PETR LUDWIG – Autor bestselleru Konec prokrastinace a majitel vzdělávací firmy GrowJOB. Mimo ČR Petr úspěšně podniká v Rusku, Anglii a Švýcarsku.

RADIM LUKEŠ – Partner největší finančně poradenské společnosti na českém trhu.

PAVEL MORIC – Sedminásobný mistr ČR v karate, zakladatel nejúspěšnějšího karate klubu v ČR, trenér, který vychoval další mistry ČR v karate, a školitel myšlení úspěšných lidí.

PATRIK MARAFKO – Vizionář, zakladatel několika podnikatelských projektů, dříve úspěšný florbalista a barman.

JINDRA SMOLA – Mistr světa v „Hacky Sacku“ z roku 2014 s vlastní značkou „JS“.

CO ZÍSKALI ÚČASTNÍCI?

Pohled zajímavých osobností na to, jak se stát úspěšným a vybudovat skutečně velký funkční business, který člověka nejen živí, ale i baví – je skutečně splněným snem / životním stylem.

„JAKÝ BYL FORMÁT AKCE?“

Koncept akce je zcela nový a revoluční. Samotná akce bude ve stylu „párty přednášky“ – spojení zábavy a dřiny = „zábavná dřina“, bez které to prostě při cestě za úspěchem nejde. Všichni hlavní hosté měli cca 30 min na svoji „párty přednášku“. Mezi těmito vstupy probíhal neorganizovaný networking všech účastníků. Akci navštívilo přes 120 lidí a byli to primárně pouze osoby, které již podnikají, nebo vidí v podnikaní jedinou možnou životní cestu.