• +420608161930
  • PatrikMarafko@Showmagazine.cz

Networking

NETWORKING VELKOPODNIKATELŮ je pravidelně se opakující networkingová akce s inspirací od zajímavých osobností. Akce se účastní 60 – 80 podnikavých lidí, které aktivně propojujeme.

 

„KAŽDÝ ČLOVĚK JE PRŮMĚREM PĚTI LIDÍ, SE KTERÝMI TRÁVÍ NEJVÍCE ČASU.“

 

Doposud na těchto akcích vystoupili následující speakeři:

PETR LUDWIG – autor bestselleru Konec prokrastinace a majitel vzdělávací firmy GrowJOB. Mimo ČR Petr úspěšně podniká v Rusku, Anglii a Švýcarsku.

RADIM LUKEŠ – partner největší finančně poradenské společnosti na českém trhu.

PAVEL MORIC – sedminásobný mistr ČR v karate, zakladatel nejúspěšnějšího karate klubu v ČR, trenér, který vychoval další mistry ČR v karate, a školitel myšlení úspěšných lidí.

KATEŘINA NEUMANNOVÁ – olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích. KAMILA ZÁRYCHTOVÁ – zakladatelka podnikatelských klubů Business for Breakfast v ČR – systému na získávání nových zákazníků díky doporučení.

KAREL HAVLÍČEK – předseda Asociace malých a středních podniků, spolumajitel a generální ředitel průmyslové skupiny SINDAT.

PAVEL VELEV – ředitel Nadace Tomáše Bati, představí hesla, myšlenky a úvahy Tomáše Bati, kterého zcela bez pochyb můžeme považovat za úspěšného a uznávaného mezinárodního velkopodnikatele.

PETER URBANEC – slovenský kouč a školitel, owner / CEO ve společnosti Garnet Peers Senior Consultant.

ROSTYA GORDON SMITH – zakladatelka ženského projektu MINERVA 21 a CEO People Impact, která působí přes dvacet let v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích.

MARTIN HAUSENBLAS – zakladatel Liftago a ADLER.